טל: 08-9926838 | דגן: 054-7966721
 

הפקת אירועיםכמה פעמים יצא לכם להגיע לאירוע שבו המארחים כל כך מוטרדים ואינם מספיקים להנות ממנו, לא מהמוסיקה, לא מהאוכל, ולא מהאורחים הרבים שבאו במיוחד בשבילם?

כמה פעמים שמעתם מחבריכם על כל הבלגן וההיסטריה שבתכנון אירוע, בהשוואת מחירים, במציאת הספקים הנכונים.על זוגות שמוצאים עצמם אבודים בין האפשרויות הבלתי נגמרות לדי ג'יי, צלם, קייטרינג, פינוקים לרחבת הריקודים, זיקוקים, בלונים, מופעים, רקדנים???

אנחנו כאן כדי לאפשר לכם להנות מהאירוע שלכם!

חברת דגש מתמחה בהפקת אירועים ייחודיים בכל רחבי הארץ.כחברת הפקת אירועים, צוות דגש מרכז את הטיפול בכל הכרוך ליצירת אירוע שיחסוך מכם את הריצות לחפש את נותני השירותים המתאימים.

הפקת אירוע מוצלח כרוכה בין היתר בחשיבה יצירתית, תכנון מוקפד וליווי אישי לאורך כל שלבי העבודה לצד הלקוח. החברה מורכבת מצוות עובדים מקצועי, ציוד עדכני ומרשים וספקי משנה מקצועיים בתחומם על מנת להפיק אירוע בשלמותו. צוות ההנהלה והעובדים הינם מיומנים ויסודיים בתחום הפקת האירועים ושמחים לתת לכם את השירותים שלהם לאורך כל שלבי התכנון ובזמן האירוע עצמו.

אנו נשמח לסייע לכם בהפקת אירוע, באיתור מקום לאירוע, בבחירת הספקים המתאימים לאופי האירוע ולספק לכם ציוד ממגוון האפשריות שאנו מציעים. יחד אתכם ובהתאם להשקפתם אנו נייעץ ונבנה אירוע בעל אופי ייחודיי ובלתי נשכח.

בין אם אתם חוגגים חתונה, בר/ת מצווה, יום הולדת או מסיבה אנו נדאג ללוות אתכם לאורך כל הדרך ומבטיחים לתת לכם ממיטב הנסיון שרכשנו עם השנים בהפקה וארגון אירועים רבים ומגוונים.


 
דגש הפקת אירועים 2011 © כל הזכויות שמורות מפת אתר

לייבסיטי - בניית אתרים